Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje nena
Pyetje per nenat nga diaspora.A i keni bo fmin synet jasht a nks edhe pse ,cilla menoni qe esht menyra me e mir dhe per sa koh jan sheru fmit e juv?Faliminderit kush gjen koh mu pergjegj.
Genta1212 (13 ditë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?