Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ndihm ju lutnaa
Nana e kom djalin 6,5 muj, e dyta her qe i ndodh qysh osht flejt fillon vajin me te madhe sikur i dhem dikun ose friksohet masnej sun pe qetsoj hiqq, e dhezi driten ja laj syt hiq kshtu trupin si ngjum se livrit amo syt her qel her tu flejtt menxi pe kfilli. Teper jom bo marak a ju ka ndodh?
Lirije Arifi (11 muaj më parë)
Erta A (11 muaj më parë)
Masi po thu lujm me ta shum djali prej msyshit e ka thuje naj dove nese je e fes muslimane lshoja naj rukje per msysh
Lirije Arifi (11 muaj më parë)
Po osht fmi i qet zakonisht as diten nuk qan pa arsye amo edhe po lujm me to e shume mas tina po bojm
(11 muaj më parë)
Ne darke jepi pak pacetamol ,shurup ,ose supost se e mban te qete se fillojn dhe sikletwt e dhembeve mjekja gjithmon mka then kur sheh qe nuk rehatohet para se ta vesh ngjum jepi paracetsmol qe te rrij i qete
Lirije Arifi (11 muaj më parë)
Heren e pare shume u panikava mu doke qe so tu mar frym se trupin qet e veq kajkee ishalla Zoti i run t'krejve edhe temin se sa po na knaqin qaq me tut pi gjon diqkaa
(11 muaj më parë)
Po tbesoj se mka ba vaki vete me djal qeshtu u dashke me e zgju nga gjumi me ardh verdall ne dhome ,po cdo nat fillova me i kendu kuran elhamdurilah sju kthye me,inshallah halon sae shpejt melaqja vogel ta keshe me jete,esht ken ngjum po e mashtrojn i thone tka dek nana ose baba e tranohen ,andaj duhet me i vnu kuran qe te jen gjithmone nen mbrojtjen e Allahut
Lirije Arifi (11 muaj më parë)
EB po i knovs edhe i lshova me youtube po qka pom shqetson eshte qe kshtu syt i qelke a trupi sikur flejtt menxi u kfill
(11 muaj më parë)
Lirije knoj do dove djalit mos tka mar msysh nese nuk din hap video ne youtube qe jan per msysh

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?