Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per stimulim truri
Pershendetje te dashura, kam filluar punen e re qe nje muaj dhe me paraqet penges shumeee haresa, dmth nga covidi une po harroj shume e poashtu pak ore gjum bej dhe po me ndikon shume per keq kjo ne punen time, te kush me duhet te kontrollohem te cili mjek ?
N K (12 ditë më parë)
N K (12 ditë më parë)
Orkidea faleminderit e dashur shumeeee te pershendes. Lira vetem ti po ma besojshe sa ndjenj e keqe me harru po me shkakton probleme ne pune. Ema Z bash du me i perdor se kom me te vertete nevoj, faleminderit e dashur shumeee
Ema Z (12 ditë më parë)
Une pas covidit kam marreca vitamina Neurozan quhen dhe per 2 jave kam qene super ok me memorien,me energjine.Ti keshilloj ti marresh,asnje problem ste japin
Lira Krasniqi (12 ditë më parë)
Edhe un e kam ket problem prej se kam lind ma teper shum harroj, shum keqqq
Orkidea Shahini (12 ditë më parë)
Nk nese e ki beben e vogel dhe je kthy pas pushimit po mendoj qe eeshte normale. Qka mundesh me marr pa recete eshte vitamina b jane pergjithesi per tru ose ndonje kombinim i saj qe mese miri tregojn ne barnatore.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?