Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per stimulim truri
Pershendetje te dashura, kam filluar punen e re qe nje muaj dhe me paraqet penges shumeee haresa, dmth nga covidi une po harroj shume e poashtu pak ore gjum bej dhe po me ndikon shume per keq kjo ne punen time, te kush me duhet te kontrollohem te cili mjek ?
N K (11 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?