Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ah moj nena me ndihmoni
Ah moj nana kam nje hall me vajzen 22 muajsh!! Qe dy jav ka fillu me fut gjera ne hund qa te gjen qe ja nxen hunda i fut! Gjerat e vogla sikur leter llastik etj i qon krejt posht deri las sdisa oreve si dalin deri sa teshtit shum her. A thua a keni ndegju ju ksi gjana athua pse e ben kete! Edhe e din qe po ban gabim e fillon me qajt hikma e sene po prap e perserit marova!! Si tja bej?
Ema Ema2 (12 ditë më parë)
Antigona Dardania (8 ditë më parë)
Ema a ja kr bo naj here analizen e bubav fecesin ? Femijet qe i kan bubat ose parazitet luajn me hund se e di qe ju kruhen hunt ... po thom mos rasisht ajo eshte arsyeja . Shpresoj ti hjeket kjo shprehi se stres per ty si prind
M N (12 ditë më parë)
Ema asnjeher nuk paskam degju qe me I fut gjerat ne hund ,per ne goj po,dhe thujse gjith fmijt e kan nje faze qe I fusin gjerat ne goje . Konsoltohu me naj mjek pediater fmijve dhe nashta t jep naj sqarim se pse e ka mar kete shprehi dhe si me ja largu.
Amra Mehmeti (12 ditë më parë)
nese funksionon kisha pas qef me dite
Ema Ema2 (12 ditë më parë)
Erta e dashur edhe kjo i k fut ne goj po tash jo ama ne hun po bana marak ma shum. Jetoj ne norvegji edhe vet punoj ne kopesht ama permas si ngan kerkush a fut naj guri a naj sen zoti na rujt
Ema Ema2 (12 ditë më parë)
Amra mehmeti faliminderit shum bash ide e mire do ta provoj.
Erta A (12 ditë më parë)
Ema djali jem i shtike ne goje qka gjejke drejt te ne goje tash jo ka kohe qe qka gjen ma bjen mu ne dore..sa i perket qerdhes nuk e di ku jeton veq ktu ku jetojm ne gjera te vogla nuk kan hiq ne qerdhe edhe ushqim ju japin veq kur e kan kohen kshtut qe kAn kujdes mos e ki derte
Amra Mehmeti (12 ditë më parë)
Ema veq si ide , blej sprej per hund veq me uje deti qe si bon dam edhe saher tja hjeksh ate qe e ka fut ne hunde qiti sprej mos po ia largon si ves se krejt fmit i urrejn sprejat provoje mos po funksionon
Ema Ema2 (12 ditë më parë)
Oj nena perbes i ka fry daja jem Per msysh e kjo kurr nuk flen pa rukje nonstop me to flen!! O krejt i heki e mytna tu fshi po kjo a llastika a naj cop keksi a qa te gjen e fut ne hund!! Jo bre edhe kur ti leshoj filma vizatimor e kam nenpercjellje qa po i leshoj! Sdi jam tu ja bajt gajle se edhe 5 jav ka me fillu kopshtit e ata kush ta kqyr a ku me dit qa fut e se shohin!!!!
Malea Hasani (12 ditë më parë)
Emma qika e motres e pat shti kshtu ne hun para disa muajve nje rruz ne hun edhe veq tu lujt te kish kujdes largoj krejt heki gjuj se zoti na rujt me ndodh naj sen sja fal veti qka ka sene te vogla heki qika e motres qe eka shti te mjeku ju lag dasht me qu veq nafaka si kish pas shku shum fell e ja kan hek me ni pincet aty se po ndodhke qe fmia shum po shtishin e pl vike deri te opereimi qysh ika tha mjeku motres kshtu qe kindes krejt gjuj mos le sene te vogla .
Sea Sea (12 ditë më parë)
Ema pot kuptoj shuk mire niher vajzes i pat hy rruza ne hunde kesh tu tranu nuk ponkuptoj pse po vepron kshtu vajza mire ka then e b ose ka msysh ose mos ka ndonje problem ne hund po tham jo met brengos po mos pi pengon diqka aty e tu fut sende mundohet mi nxjer
E B (12 ditë më parë)
Mos tka mar msysh goca ema nese je muslimane kendoj kuran ose vej ne youtube,ose mos ka pa ne tel video per fmi qe bejn kshu gjerash

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?