Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pika per sy
Pershendetje nana, shpresoj qe jeni krejt mire se bashku me krejt fmit e juv.

Djali jem 10-muajsh nuk po me lejon asesi me ja hedh pikat ne sy. A dini naj metode tjeter qysh me vepru se duhet patjeter me i perdore keto pika?
Jam ne hall. Me ndihmoni ju lutem.

Faleminderit paraprakisht.
Lola Lola (12 ditë më parë)
Lira Krasniqi (11 ditë më parë)
Po loqk provoje kur esht shtrit habite me dishka e ti qitja pikat

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?