Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Qfar me thoni: djal a qik?
Pershendetje oj nena si jeni ?
Jom shtatzan 6jav +3 dit Deshta me dit Qka mend ok ju sipas pervojes juaj a e kom djal a qik sipas shenjave? Nuk kom hiq te vjella, maj embelsirat nuk po ngrehi shum ma shum ne gjerat te tharta, djath e qipsa etj po kshtu qaty per qaty me vjen si ligeshtim I trupit, sme merren ment po me lshon forca qaty per qaty ligeshtim gati ton diten si hova hova mvjen....Fmija I pare esht vajz ne ate jom kon kret ndryshe dei 3 muj kom vjell embelsirat i kom pas shpirti Qka me dilke perpara kom hanger hiq sjom pas naze ment mu kan marr najher po jo qeshtu ligeshtim trupi....sdiii tash po jom shum kurioze Qka mendoni ju ?
Gemma (2 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?