Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Verdheza te bebi urgjente
Prsh nana! Kam 4 dite qe kam lindur me ope e dje me tha dr qe beba ka verdhez. E me tha jepi qumesht e mos e ler me fjet shume se ndryshe po i agravon keq verdheza. Ama bebi shume po flen e mezi e zgjoj. Jam shume ne ankth. A ka ndonjera eksperience?
EmaEwald (2 muaj më parë)
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Ema mos imu brengos se i kalon asgje sesht ajo , gruja e kunatit e ka lind vajzen meniher i ra verdheza por 5/6 dit i kaloi , edh eun kam lind qe 4 dit dhe dje pak po mdukeg ka fillu se te syt verdh po vrejt mjekja me tha vetem le me shum afer dritares me i ra drita e dielli se i kalon , ishalla e ki me jet te gjat e me nafak

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?