Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje nena
Deshta te ju pyes pasi ne fillim kisha binjak mirpo ne kontrollen e dyt isha afer 7-8 javesh doktori me tha njeri nuk u zhvillua nuk ka puls po tjetri eshte shum mir po kam frik pasi kam lexuar ne interent se mund te lind jo i shendetshem a keni ndegjuar ndonje her keso rasti ose nese dikush ka pasur rastin e njejt si i ka lindur femija ?
Halilaj (2 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?