Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dorina tina
e dashur a ke lind ? si tshkoi lindja a jeni mire ti e bebushu ?
shume keq qe nuk funksionojke portali bash kto dite
Amra Mehmeti (2 muaj më parë)
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Faleminderit shum amra
Amra Mehmeti (2 muaj më parë)
oh sa pom vjen keq per ty po elhamdulilah kryesorja jeni miree e qofshi gjithmone , shijoje
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Po amra kam lind te premten shum Faleminderit , mir jemi edhe pse nuk shkoi si deshta un se i provova dhimbjet normale edhe tash te operimit por kryesorja beba eshte mir tjerat harohen .

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?