Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjendja ime
Nena kam nje hall qe disa muaj. Spo e kultoj veten jam.disi e lodhur dhe pernjeher merzitem ahume kam nje merzitje te madhe .
Por momente momente me kalon . D.m.th gjat dites 3 a 4 her kam.kesi luhatje te humorit se di perse .
A ju ka ndodhur edhe juve si e menagjoni ket situat
Lea Uka (2 muaj më parë)
Vali Shaqo (2 muaj më parë)
Lea me ben dot ftes sepse nuk po te gjej
(2 muaj më parë)
Pas lindjeve keshtu behemi.te gjitha ,por duhet me pas gajret e mos ta lem stresin tna mari perpara

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?