Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shtatzanij
Pershendetje kam ni problem qe 1 vjet e gjys provojm per shtazanij nuk funksionon bona analizat e spermes dhe rezultati ishte : sperma ishte 50% ndersa levizshmerija ishte vetem 10% tani pij tableta profertil a mendoni se kto tableta mund tum japin nje rezultat te mir ne fund?
Dhe me ket rezultat a mun te funksionon Shtatzanij?
19rajan (2 muaj më parë)
Sea Sea (1 muaj më parë)
Profertil men jan shum te mira tek burri im ka pas sukses shumm mas 4 muje perdorim mbeta shtatzan e analizat i ka pas katastrof ama edhe duhet mju kushtu ushqimit te shndetshem mos me pi alkohol e cigare kto fast food mi lan anash sa ma shum arra badema lajthia rrush te that mjalt e i ndihmojn shummm

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?