Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Rabije.M
Pershendetje rabije e pash me ni postim qe paske shku ne turqi per ivf. A ke pas sukses edhe ku ke shku? Une e kom marr oferten po mendoj ne medicana hospital me shku ne vjeshte...
Ana31 (2 muaj më parë)
Ana31 (2 muaj më parë)
Rabije spo muj mu regjistru ne portal hiq spom bon . A mundesh me ma jep emailin tond te shkruj!?? Se bash po kom qef me bisedu me ty masi paske shku atje .
Rabije. M (2 muaj më parë)
Me stamboll, me dergo miqesine se spo di une

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?