Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

shtesat per femijet e 2014-tes
prsh , ju qe i keni femijet e 2014-tes, apo mundeni me apliku, un nuk po mundem , po ma qet qe ma kan dergu vegzen me email, po nuk ekam as ne inbox e as te spam mesazhet?
Jona Thaqi (1 muaj më parë)
Jona Thaqi (1 muaj më parë)
A a pe kuptojm shum mir po nuk po mundemi me apliku shkaku i problemit qe e kam cek më lart!
A A (1 muaj më parë)
Prsh, 2014 eshte liru une kam apliku me te parin, ndersa 2013 nga muaji tjeter aplikon cd9 muaj ka nje moshe apo e kuptoni pastaj 2012 2011 etj
Jona Thaqi (1 muaj më parë)
jo hala i thirra po pom thot sekretarja qe te githa linjat jan te zena, ake apliku ti ?
Umra @ (1 muaj më parë)
Jona Thaqi A mujte me rregullu problemin?
39 (1 muaj më parë)
Prsh jona edhe une dje tan diten jam mundu po nuk mujsha ne fund mdoken qe mu pranua Ama prek dikun prek diku mdoken kam ba kujdestar ligjor ko nena ma sun pe ndrroj Shum aplikim.I zorshum Kerko ne telefon qatu ku aplikohet po e qet ndihma ndoshta te ndihmon Mua me.Vike me konfirmu imellen
H M M A V (1 muaj më parë)
Faleminderit jona
Jona Thaqi (1 muaj më parë)
Umra faleminderit , hmmav, veq te 2014-tes , per muajin korrik, ne muajin gusht te 2013-tes
H M M A V (1 muaj më parë)
Edhe une e pata ate prb menxi mbrem E rregullova pas disa tentimeve.Mirpo vajza 2013 e lindur po me thote qe so valide e spo di deri ne cilin vit lejohet me apliku
Umra @ (1 muaj më parë)
Kqyr thirri ne tel ta ndreqin se edhe un e pata ni problem te ngjajshem aty ish kan e bllokune ata duhet me ndreq fol online me ta

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?