Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Puqrra te kuqe te djali
Nana si jeni. Djalin e kam gati 3 vjec mu ka mbush me puqrra te imta te kuqe kah qafa e ne kok edhe ne zonen e pampersit. Tash nuk po e di a jan nga nxehtesia apo najsen tjeter por shum po e kruan koken nonstop. Ka qe 4 dit qe i kan dal e nuk po i hjeken. A ka pas najkush ksi rast qka munet me kan.
Anaa Anaa (1 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?