Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjiri
Pershendetje nena une qe dy jave jam operuar nga zorra e verber dhedmth qe dy jave nuk i kam dhene gji me vajzes pra ajo qe me shqeteson eshte se ne gjirin e majte me e prek po e verej sikur nje ngurtesim brenda si top edhe si po e preku aty po me del qumesht jam bere merak nena a eshte gjiri qe ende smu ka largu komplet apo diqka tjeter?
Fitore U (17 ditë më parë)
(16 ditë më parë)
Fitore nrm qe esht gjiri,qumeshti kerkon 1 muaj kohe me u largu komplet ,mos u ba merak se jan gjendra qumeshti
39 (17 ditë më parë)
Prsh une mendoj se gjiri ende stuka largu se edhe une kur ja hjeksha fmive tmi kalojke ni kohe e kisha qumsh edhe si gjandrra mu formojshin

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?