Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Zorra e verber
Pershendetje nena une jam operu nga zorra e verber qe dy jave mirepo me vjen keq qe po flas po saher po me vjen jashteqitja ose gazra po me therr shume fundi i barkut a ka dikush qe u operu a eshte normale a ju ka ndodhe edhe juve me pas dhimbje ashtu!
Fitore U (15 ditë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?