Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urgjeeent-duphaston
Pershendetje nena, mjekja mi ka rekomandu duphaston per rregullim te ciklit per 5 dit a ndodh me te qrdh cikli mbrenda ketyre 5 ditve sa je tu i perdor barnat ?
Jeta Ea (17 ditë më parë)
Armina Shabani (15 ditë më parë)
Garant e paske edhe kohen e tynev eh tana tkan ardh edhe mu mi ka propuzu mjeku eh tana mas 5 dite merdhen

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?