Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vezore policistike
Pershendetje! Uroj te jeni mire. Kam 14 muaj qe kam lindur dhe sot isha te gjinekologu vetem per nje kontrolle rutine dhe duke me kontrolluar me tha i ke vezoret policistike por nuk me dha asnje terapi vetem me tha duhet te mbashe diete dhe vjen ne kotrolle për nje kohe. Nuk ishte shume i qarte edhe pse e pyeta disa here. Nese ka pasur dikush kete raste a jan larguar vetem me diete
Dorina Dori (17 ditë më parë)
Dorina Dori (14 ditë më parë)
Miamar Faleminderit do te provoje me diete, por u habita se nuk me dha asnje terapi. Ne fajt njehere nuk po mendoj për shtatzani, e kam vajzen 14 muajsh e akoma grindet eshte qetsuat fare e nuk me shkon mendja për femije tjeter haha
Miamar Mia (16 ditë më parë)
dorina kam pas folur me nje nene ketu ,ishte me vezore policistike dhe fale dietave ushtrimeve dhevullnetit arriti te mbetej shtatezen pas disa vitesh.
Dorina Dori (17 ditë më parë)
Arta faleminderit per sqarimin, sepse eshte hera e pare, nuk i kam pasur para shtatzanise. Lejla une jetoj ne suedi
Lejla Inara Rajna (17 ditë më parë)
Qfar dr boon kontrollet
Arta Krasniqi (17 ditë më parë)
Pershendejte vezoret policistike nuk largohen por menagjohen dhe mjekohen, keto jane prej lindjes, por diet duhet me mbajt me pas peshen stabile

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?