Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Përshendetje nëna
Uroj t\'jeni mirë , jam shumë e shqetësuar para 4 muajve isha shtatzanë dhe ne muajin e 8 foshnja ime vdiq , kishe një lindje të vdekur apo unë që jetoj në gjermani thuhet \"totgeburt\" mirëpo tash pas 4 muajve kam bërë një test dhe më ka dalur se jam perseri shtatzan. A ka pasur dikush nje ndodhi të tillë dhe qfar duhet te beje?
N.D (1 vite më parë)
urla (1 vite më parë)
e dashur e kam pasur nje rast te tille tek ne quhet fetus mortus, mos u merzit ishalla zoti tet gezoj me femij te shendetshem. te kisha keshillu analizat e gjakut di dimeret edhe te gjitha analizat tjera, gjithe te mirat!
Albania Albania (1 vite më parë)
urime shtatzanin ruaju ishalla ta fal zoti shnosh njoh nje rast tek nje e afert e imja qe njejt i vdiq femija ne lindje asaj dhe pas 11 muajsh ja fali zoti vajzen . vec ruju urime suksese

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?