Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Zemra e bebit
Pershendetje gra, jam ne javen e 32 te shtatzanis (shtatzania e pare) dhe isha ne kontroll tek doktorresha mirpor kur e beri kontrollen me eko tha lukthi mire truri mire cdo gje ne rregull vetem se zemren spo e shoh se eshte kthy beba me shpin tha shko ha buke njehere se ish mengjes e tha hajde prap, une shkova hongra buke u ktheva prap me tha prap seshte kthy beba ne pozicionin e duhur prap eshte me shpin e spo e shof zemren, e tash me tha hajde neser ne mengjes. Po kam frik mos nuk eshte diqka ne rregull e spo me thot doktorresha
Nela Os (1 vite më parë)
Natyra1999 ???? (1 vite më parë)
jo mos u ban marak poziya e bebes ka gjen ashtu e se ka vrejt mjekja se me kan diqka tkish than meniher
A J (1 vite më parë)
Mos ki frik se ku me dit qysh osht pozita e bebes , Bebes tem ska mujt me ja pa zemren e as veshket mire per shkak te pozites po kontrollen tjeter ja ka pa tamon mire edhe gjithqka osht kon ne rregull mos u bo merak
Miamar Mia (1 vite më parë)
sigurisht qe zemren aty e ka sepse ti ja ke degjuar qe ne javen e 7+ mirepo doktoresha d kerkon ta shohi me hollesi por pozicioni i bebit jo i favorshem.Mua me ka kthy 3 here per morfologniken,me thoshte prit jashte dhe pi uje ,hic qe hiq haha beb kokeforte.Mos ki merak.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?