Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kalendari hënor
Kush ka njohuri per kalendarin hënor? Si t'a llogaris per vajze,mosha 36 jam
Luisa sa (16 ditë më parë)
Luisa sa (15 ditë më parë)
Flm zemer. E kam lexuar dhe diku tjeter. Dhe interesant,une kur bera zhbllokim te tubave,me thane kryej marrëdhenie nje dite pas se ke ovulimin. Ate dite kam rene shtatezane me djalin e madh. Dhe me te voglin me duket se ditet e ovulimit. Me duket se eshte e vertet...Hahha.
Vera Vera (15 ditë më parë)
luisa gjasat per gjinin vajze me te medha jan ate dit kur e kryn ciklin , nuk duhesh me i prit ditet e ovulimit po menjeher mas ciklit ato 2 3 dit

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?