Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Naj keshill nga ju
Pershendetje nena deshta meju pyt a ju ka ndodh najkujt me kap zora qore gjat shtatzanijes a eshte operu me beben qa ka ndodh. Un jam 30 jav edhe pata teper dhimt ne anen e djatht tvjellna as ujin spr maj mrena pa dyshojn per zoren qorre e mthan nese po duhet me operu a mundet dikush mem ndihmu nese ka pas rast te njejt qysh ka shku. Une jetoj ne slloveni
Gashiiii (16 ditë më parë)
Natyra1999 ???? (15 ditë më parë)
kam ndegju qe ka raste te tilla,nese ke dhimbje prap merr nje shishe me akull e vnoje meniher ne vendin ku te dhem jo direkt me lekute por me mbi nje tesh te pakten deri te lindesh se si dihet qfar lindje mund me pas operacion a normale se e koke shum afer

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?