Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jasht teme
Pershendetje te dashura nena , qeshta mju pyt a ekini provu me la jogin e shtratit edhe a ju ka ter , se qika ma ka urinu nat ish qu ekish hek vet pampersin edhe gjat nates ka urinu tash i vjen era qashtu sun pe ni valla deshta me la masi koha nxeht po kshtu osht i madh jog per ni person a ekini provu najkush pi juve ja di per nder nese mu pergjigjeni
Anda... L (15 ditë më parë)
Anda... L (14 ditë më parë)
Faleminderit shum nana per ni jog sdi a vjen najkompami veq sot smujta ksymet neser e baj men me la flm shum
Natyra1999 ???? (15 ditë më parë)
Thire kompanin e pastrimit me 20 euro 25 besoj qe e lan,se tash se besoj qe mun me tu ter nese e lan kejt si Sumeja kam la karrocen e fmive e per dy dit mu ka ter e lete jogun me la shkon jave, provo thire kompanin edhe se ki gajle apo te teret
Sumeja ^-^ (15 ditë më parë)
VAllahi jom dal ne oborr e kom la me zorr deri e kom ul mir ne uj e tu e ndrrydh qe mja ndrru ujin qe i ka hi mrena e kom lon ne oborr dy dite mu ka ter
M N (15 ditë më parë)
Une e kom la, me uj t vokt , Detergjent enve , sode dhe Ufell. Tash vera mundeni me qit jasht me ter. Masi ta lajsh e ferkojsh, mundesh pak me mar 1 sprej mi qit detergjent qe ju jep arom, edhe e speak at. Edhe kshyr ka asi , qerqafi me ble qe osht si llastik, qysh ka tregu dorina .. pastaj ja vendos postaven(mbulojen) e krevetit.
Le L 4 (15 ditë më parë)
Thirre nje kompani ta lan . Shum pi livdojn qeto me do maqina per joga enkas qe jon dal. Kom mendu me la edhe jogin tem veq per qejf po osht i madh 2 me 1.80 e spo ma merr mendja qe lahet vet mir . Tutna jet pa shperla a diqka . Kshtu me qasi maqine nese e ka provu naj nan let na kallzojn
Anda... L (15 ditë më parë)
Dorina po ka valla loqk qasi ama qe ndodhi ma ma lagi qika tash pe vrej qe pi vjen era se kjo pampersin veq naten e ka e ish qu eka hek un jam kan fjet senkom ni
Anda... L (15 ditë më parë)
Sumeja aeki la krejt se un jam tu desht me la krejt komplet me qit taras edhe me la qysh i laja tepihat qashtu jam tu desht a veq iki mshu me brush me uj e me domesdos flm shum
Dorina Tina (15 ditë më parë)
Anda a se ki me patent at mbulesen e jogit a , krejt jogin skam provu asnjeher valla , a ska aty ku jeton ti jan disa si qArshafa kunder ujit me ja qit krevatit e si te najllonit jan ekstra per femi kur urinojn e mir eshte se nuk i hyn jogit ajo edhte pshtim
Sumeja ^-^ (15 ditë më parë)
Un e kom provu u knaq me nje brush qe i lajim tepihat e kom la aty vendin ku mka urinu ja kom bo me domestos pak e kom qit domestosin ne uj edhe at uj ja kom derdh e kom ferku shum mir mandej me detergjent normal edhe zbutes edhe shpejt u ter

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?