Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kist 3 cm,pas stimulimit
Nena prsh.Uroj te jeni mire.Pasi kam bere stimulimet,muaji 2 i ciklit pas stims mjeku me tha qe vezorja e majte ka krijuar 1 kist 3 cm,pas terapis hormonale.Do shikojme nese plaset vete ne ciklet pasardhese.A keni degju raste te tilla dhe cfare keni marr qe ju ka ndihmuar te plaset cikli?Flm
Ema Z (14 ditë më parë)
Ema Z (7 ditë më parë)
Flm rabije,inshallah ashtu me plaw dhe mua
Rabije. M (11 ditë më parë)
Mua nuk me eshte çrregullu dhe gjith e kam pasur ciklin e rregullt, me pi dicka sme kujtohet hiq, por me duket se asgja skam perdor vetem kam qene duke mar acid folik dhe vitaminat
Ema Z (12 ditë më parë)
Flm sh per perfj rabije.Me eshte crregulluar komplet cikli,tani sa me kaluan menstr,nga dje ne darke me kan filluar shenjat serish.A pive ndonje gje ti gjate asaj kohe.Te uroj cdo te mire e sh flm per pergj
Odeta (13 ditë më parë)
Pershendetje kam djalim 1 vjec dhe ushqehet me qumesht formul dhe shqtsimin qe kam esht se femija me ka nderprer qumshtin papritur a ju ka ndodhur ju ndonje rast i till sepse jam shume e shqetesuar. Faleminderit!
Rabije. M (14 ditë më parë)
Hiq mos u bo merak, une pas stimulimit pata dy ciste qe mu formun nji dr. Ma boni pak tmadhe 2 dit sun erdha nveti. E pyeta diken tjeter ne turqi tha apsolutisht sosht asgja me cikel tw shperthen dhe ashtu ndodhi.
Ema Z (14 ditë më parë)
Flm per fjalet,se u mrz shume pasi hera 1 qe me ndodh.Stimulimet i km bere ne qershor dhe u bene 2 cikle qe spo plas,por mjeku vtm kte her me vuri ne dijeni per cisten.Inshallah me shperthen ciklin tjt.Vec kte her me erdhi cikli per 23 dit,jo si gjithm.Ju uroj cdo te mire e flm
Arta Krasniqi (14 ditë më parë)
Pershendetje une muajin qershor mu ka formu nje cist, pas ciklit menstrual mu ka shperthy vet.
Inara 98 (14 ditë më parë)
Pershendetje, nje here me ka ndodhe te me behet nje ciste 5cm kur kam perdor tableta stimuluese e mjekja sem pat dhon hiq ineksion per me shperthy. Mandej pata perdor cycloprogynova 1 muaj edhe mka shperthy..po mundet edhe vet sqenka shume e madhe

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?