Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

helikobakteri pilory pozitiv
0ershendetje Nena ur9j te jeni mire ju dhe bebushat tuaj.nena bera analizen e feces.se pata shqetesime ne stomak ,oreks jo dhe shum aritmi,me doli pozitive.nd9njera nga ju e eka pasur dhe di ka vepruar.ka ushqime qe sduhet te ha.apo dicka popullore.faleminderit
Hira Hira (1 vite më parë)
F & F Sh & S ... (1 vite më parë)
Unë e kom pas Duhet të keni kujdes sepse bartet tek burri ose tek fmija përnes pshtymes Me terapi 1 muj mundet me kalu Kujdes të shtuar në ushqim!
Hira Hira (1 vite më parë)
Un me antibiotik jam .dmth me terapin komplet.por kam shum keputje dhe goja me rrin si metal fiks sic po e spjegon ti Eni Eni .sdi u be è dyta her qe me.perseritet...kto fiqt si duhen te thate apo già normal...tjegull esht vado qelqi. Faleminderit nena shum
Erina 4 (1 vite më parë)
Burri e perdor kete me fiq e vaj ulliri merr fiqin e pastron e mbush ni tegull pastaj I hedh vaj ulliri e mbyll tegullen fillon miniher e perdor ne mengjes ka nje lug gjelle qe disa vite shume I ka ndihmu per kete bakterje dhe per acid ne lukth
Eni Eni (1 vite më parë)
Une ka 10 vite qqe e kam kete bakter por terapine asnjiher nuk kam mund me e mar deri ne fund per shkak se me ka dobsu shum ligeshtim gija shije metali kokdhembje sdi si ta spjegon tash vetem qr ruhem ne ushqim kafe nuk pi djeks nuk ha kam fillu taah cdodit e konsumoj nga nji kudret nari eshte i mir per lukth ta provoj me kshtu gjera ae perndrshe me terapi skam mund
Hira Hira (1 vite më parë)
Ju falenderoj per komebtet ,sot kam filluar mjekimin antibiotik 14 dit,mbrojtes stomaku,dhe nje per aciditetet e stomakut.por kam dhimbje stomaku dhe koke shum se di nese ndinjera nga ju e eka kaluar dhe ka pasur dhimbje koke.
M N (1 vite më parë)
Osht nje ilaq natyral,me vaj ulliri e fiq me lon per 40 dit ne tjegull, pastaj pas 40 dite me honger mengjes e mbramje mos gabofsha ka 1 lug gjelles. Nese s mundesh me gjet hazer, mundesh me pergadit edhe vet .
Inara 98 (1 vite më parë)
Duhet me perdor terapine prej 3 barnash qe ta pershkruan mjeku. Mos me honger ushqime acidike si turshi, e as te djegsta.. te kalon, po duhet me i nejt gati terapise

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?