Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje per te gjitha
Shpresoj te jeni te gjitha mire , gati pp behet nje vit qe skam komentu askund mirepo ju kam percjell kohe pas kohe.

Ju uroj gjitha te mirat juve dhe bebushave
Eliona* * (2 muaj më parë)
Eliona* * (2 muaj më parë)
Lejla ke te drejt hahah, Pershendetje edhr ty a j. Vlore valla veterane te portalit jemi hahha,
Vlora . (2 muaj më parë)
Oj shoqe qysh te kam a je mir qysh I ke djemt vet si po kalon..mos e ke ba,edhe naj qik e se dim hahaha te pershendet shum pensionistja qe 12 vjet aktive hahahha
A J (2 muaj më parë)
Hahah lejla me shtine me kesh , pershendetje eliona edhe per ty t'gjitha tmirat
Dona Donaa (2 muaj më parë)
As na sdojm me komentu tash te ti hahahah . Mir se erdhe

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?