Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Qafa e mitres e shkurter
Pershendetje te dashura ,
Sot isha ne kontroll mjeku mtha qafa e mitres osht pak e shkurt jom 30+4 jave ,tha osht 30 mm deshta me pyt a o diqka rrezik,aj mtha vetem regjim shtrati terapi nuk mqiti ,tha mas dy jave kontroll jom bo marak spo di qa me bo .
Aleaz B (2 muaj më parë)
Drita Aliu (2 muaj më parë)
Mua mu ka pas shkurtu qafa e mitres tsni mkan ndal direkt ne spital 10 dit kom pas nejt deri sa kom hij mujin e 9. ni infuzion e kom pas marr non stop tani kom lind javen 36+4
A J (2 muaj më parë)
Kunata jem e ka pas qafen e mitres shume te shkurt po ajo nuk rrike shtrem tani osht dasht ne spital me nejt duhesh me pushu mos me mundu veten njejt qysh tka thon mjeki mos e streso veten pi qumsht rritet beba gati koke qeto javt qe tkan mbet veq pusho harrova me cek qe osht kon shtatzan me bineq

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?