Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ne lidhje me gjumin
Pershendetje nena kam djalin dy muaj e gjys diten flen vetem
Nese e tund ndersa naten flen vet .
A muneni me mkallzu qysh me e msu edhe diten me flejt pa u tund
Sara Reci (2 muaj më parë)
A A (2 muaj më parë)
Prsh edhe une kom vajzen 3 muajshe kurr sdi qkanpo fjet diten gjys ore pa undal, hiw nuk flen ka 5 min 10 qdo 2 or nshata ama shume, shume pp me lodh po cka me bo ,nuk i mbaj mend kta frmije tjere kan flejt diten mire kjo hic, vew me to mu mare
Erta A (2 muaj më parë)
Lumja ti qe bile natne po flejka un marova naten se diten veq ne vikend um bjen me shti ne gjum edhe ata ja boj si ne qerdhe ata e qesin ne kolice veq dal 2 minuta e shetit qitu edhe menihere flen..a naten shum shpesh po zgjohet..edhe ti provoo qite ne krevet edhe veq kruja shpinen flen
Sara Reci (2 muaj më parë)
Po ama ton kohen kur flen don me e tund
Anda... L (2 muaj më parë)
Po nese nuk kan shtriju me ta nese eki ngji jepi me pi tu pi e zen gjumi , po edhe me tund per me shti ngjum so najsen keq shumica fmive nuk flejn pa i luhat masi naten po te flejka vet per diten ma leht

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?