Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A esht e vertet
Prsh inshallah jeni mir te gjitha,deshta te ju pyes nese di dikush,a esht e vertet qe paska lloje te femrave qe po ovulojkan 2 her mrenda muajit?
Arta Juka (2 muaj më parë)
Flutra B (2 muaj më parë)
po kom degju edhe un per ksi raste amo kto raste jan zakonisht shum trralla edhe kto femra jan ekstra fertile

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?