Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dhimbje stomaku mbas lindjes me operacion
Pershendetje nena
Kam lindur vajzen me operim daten 9 shtator mirepo kam dhimbje te stomakut goxha te forta
Keni ndo1 ide per ndonje qetesus?
Suela895 (9 muaj më parë)
Idda Muhamed Dini Addili (9 muaj më parë)
Suela dy lindje i kom me operacion ti kokshe frik e operume po edhe ftoht koha varra e ngrej tftohtin une djalin e vogel e kom lind dimrit dmth janar bajgi kom pas dhimt qe qdo her qe ndryshon koha mdhem varra barki hala pi qaj txeht kamelic mer ni shishe uj tvakt maje afer barkut shpresoj se te kalon une qdo her qe kam dhimta kshtu veproj shtrina gjebe mar ujin e vakt rri sa tboj ma mir

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?