Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Problemi me kanal te veshkes
Kam djalin 8 muaj ka problem me kanal te zgjeruar te veshkes.A ka pas dikush kesi problemi,a ka pas permirsim me rritjen e femis apo duhet operim.Ju felenderoj
Arta22 (1 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?