Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per tina tina
a je ma mire prej gjinjve Tina a kan fillu me tu sheru majat ? shpesh pom rri ne mend e deshta met pyt se qysh je
Amra Mehmeti (1 vite më parë)
Tina Tina (1 vite më parë)
Kom ble ni pomp dej sa mu kan shnosh pak varrat se i kom as krejt copa copa em bike maja mqitke gjak e kelb shum keq i kom pas tana edhe ni mast e kom ble " Nystaderm Mundgel" edhe kuy mka nimu mos me mi qel apet varr qika
Lira Krasniqi (1 vite më parë)
Qysh i shnoshe moj? Un kurr skom pas problem qe ni vjet tash po thith ma fort po kallin kur po pin
Tina Tina (1 vite më parë)
Inshaallah moter flm shum qe tka shku menja mem vet
Amra Mehmeti (1 vite më parë)
elhamdulilah shyqyr Zotit tash mo dita e dites tkalon krejt e ki me u knaq me gjidhanje
Tina Tina (1 vite më parë)
O flm shum e dashur po ma mir njoni gji qka e kom pas pak ma t vrane mka kalu gati e ky tjetri hala osht e qane ama dhimt shum spo kam sikur at her

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?