Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Hernie ne shtazani
Pershendetje nena
Kam hernie jam 22 javshe shtazene per ka filluar si dhimbjje ju lutes me tregoni a krijon problem me shtazani.a ka pasur kush rastin ti dhe si keni vepruar asht hernie ne fund te barkut posht.ju lutem
Xhesinn (11 ditë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?