Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

pap testi qeliza te papercaktuara
pershendetje nena. mund te me ndihmoni me eksperiencat tuaja?pap testi me doli me qeliza te papercaktuara. por mjekja me tha per te bere testin e hpv dhe nese del pozitive duhet te marr vaksine. jam shum e stresuar nga kjo gjendje. mund tme tregoni nese keni patur rast te ngjashem?. ju uroj gjithe te mirat
Ejra Ejr (11 ditë më parë)
Orkidea Shahini (11 ditë më parë)
A te ka shkru te raporti ndonje shkalle psh cin 1 ose lslg ? Un kam degju qe nese dalin keto ka gjasa mu largu vet. Po nese nuk ndihesh sigurt bene edhe ndonje vizite dikun tjeter

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?