Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shtesat per lehona
Prsh. Pyetje per nenat nga kosova. Kam lind ne fund te gushtit mirepo ende se kam regjistruar vajzen,per shkak te greves dhe nuk po mundem me apliku per shtesa te lehonise. A eshte ndonjera me kete rast?
Bardha Ademi (10 ditë më parë)
Bardha Ademi (9 ditë më parë)
Orkidea, po edhe ne gjinekologji posht ku i bejne regjistrimet e bebave jane ne greve
Bardha Ademi (9 ditë më parë)
Qesa shala.. A ke mujt pa qertifikat me apliku a?
A A (9 ditë më parë)
3muj masi tlindsh ki drrjt mas 3 muje ti hupin
Orkidea Shahini (10 ditë më parë)
Bardha a jane ne greve edhe ne gjinekolgji a ? Une e kam regjistru ne mes te gushtit po skom arrit me apliku ne gusht per shtesa
Edu (10 ditë më parë)
Përshendetje une kam lind ne fund te gushtit ne Pej edhe vajzen e kam regjistru ne spital qaty nuk kom pas nevoj me shku ne qender per regjistrim ne spital ma kan dhene qertifikaten e vajzes dhe kam apliku per shtesa
Qesa shala (10 ditë më parë)
un kam lind shtator tash binjak edhe kom apliku 5 dit masi kam lind online ne e kosova

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?