Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kam nevoje per mendimet e juaja
Pershendetje Nena, qe 1 vit tentoj per shtatzani kam bere kontrolla mire me ka thene mjeku, por deri tani asgje cilin gjinekolog ose gjinekologe me propozoni? faleminderit
Nesa Miftari (1 vite më parë)
Rita Im (1 vite më parë)
Te kisha kshillu me perdor vitamina qe te ndihmojn me mbet shtatzan me te mirat jan Elevit. Provoji se shum ju kan ndihmu,,, ishalla jet sa ma shpejt shtatzan
Anda... L (1 vite më parë)
Mir te ka than Lira , masi je mir mos shko naper mjek hiq se ata mu kan mir te prishin me ilaqe , edhe burrin kontrolloe se kaniher din me pas probleme edhe burrat jo veq grat ,
Lira Krasniqi (1 vite më parë)
Masi ke ba kontrolla. Eje mir veq lshoje rrafsh krejtt. Ban mardhanje per pik qefit e mos i qo ment ajt mos po mes ksaj here. Veq shijoje knaqu mos u streso mos ngaj neper mjek masi qe je mir loqk se stresohesh shum ma shum. Ishalla bahet qysh ki qef ti

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?