Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A jam shtatzane
Pershendetje nena
Me eshte vonuar cikli 2 jav dhe bera nje test por vija e dyt doli e zbeht. A ka mundsi te jem shtatzane
Ayanaa (6 ditë më parë)
D E S A * (5 ditë më parë)
Pas dy jave vonese vija e dyte zakonisht del me e theksuar se sa veq e zbehte,por ndoshta ke mbet pak para kohes se ciklit andaj ka mundesi qe ka dal e zbeht. Inshallah je e dashur. Beje nje analize gjaku qe te jesh e sigurt per shtatzani.
Albania Albania (6 ditë më parë)
Sdi qa sheje tjeter don tjeter vec me tgjujt zoti gur me te tregu se je me barr hahahahha ishalla te prihet mar zemer

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?