Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

dhimbja e fytit,tiroidet
Mirmengjesii, me mengjes po shkrujt prej dhjetorit tkalun qe kam pas abort fyti mka dhimt veq anenn e majt edhe ni far dhimtee sdii si shtrengim, un hala e kam herdokur kurr spom jeket tiroidet i kam , hashimoton, amo mir rezultati mka dal po apet ket ndjenje pe kam un po kam qef edhe shtatzan me met po sdi amuj me met kshtu, ju qe i keni tiroidet akeni ksi dhimbje? akeni mbet shtatzan , a ekeni qu me koh dej nfund ?
Flutra B (9 ditë më parë)
Flutra B (7 ditë më parë)
miamia maheret mke shkruu po skim mujt me ta kthyyy mem mfal tash e paske fshi pom mdokett kerkkesa as mu spomm bon me ta quu
Flutra B (8 ditë më parë)
para 1 muji i kom ba amo qat dit edhe kokrren e kom pii t25 ve. e perdori letrox mir mkan dal para ni muji amo mu mjekja mtha mos me pi kokrren kur ti bojsh analizat apet prap po du mi perserit. t hanen ti kqyri qysh i kam
Bleona Berisha (8 ditë më parë)
A perdor terapin ti si te dalin analizat? Kur ike analizat mir nuk te pengon per shtatzan
Bleona Berisha (8 ditë më parë)
Po tash un jam shtatzane ne 6 muj Ishalla edhr ti sa me shpejt po kam pas si shtrengim kur i kam pas numrat e ngritme po tash jo nuk kam ndonjeher rrall e vrej fytin si shtrengim ama jo dhimt ose shumm se tash edhe analizat i kam shum mir normale
Flutra B (8 ditë më parë)
Bleona mvje keq per abortin ishalla mbesim shtatzan edhe ne, un jam ba marak qet dhimbje fyti we le kam veq anen e majt si shtrengim aki ti ksi dhimbje ?
Bleona Berisha (8 ditë më parë)
Prsh e dashur edhe un kam gjandren teroide dhe kam pas nje abort ne jananr 14 jav kam abortu dhe kam mbet shtatzan ne prill dmth si mbas krejt analizav kam pas abort puna ksaj gjandres se un skam dit qe i kam ka qen shtatzania ime e par mas abortit kur i kam bo gjitha analizat mka dal qe ekam gjandren dhe tash perdori terapin analizat mkan dal shum mir dmth fill mas terapis mbas ni muje mka thon mundesh me mbet shtatzan tani un 3 muj skam mujt mbas abortit dhe kam mbet ne prill dmth diku 4 muaj vetem shiko analizat kur dalin mir ne shtatzani nuk pengon mos ki frik
Flutra B (8 ditë më parë)
Ayanaa faleminderit e dashur un jam diagnosfiku me hashimoton perdori letrox 25 i kam perserit para 1 muji analizat tsh 1.56 mka dal amo ky shtrngim edhe si lloj dhimbje e qafes nuk um jeket n anen e majt edhe anen e majt mka than qe mat t'ajt e kam
Ayanaa (9 ditë më parë)
E dashur edhe une i kam tiroidet tani kam mbet shtatzanë. Duhesh me i bo analizat e gjakut dhe mjeku te cakton barnat se per cilat ke nevoj me renda ose me te lehta.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?