Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per vajzat me ivf.
Si jeni vajza! Doja te pyesja nese keni experience, ose njihni raste qe kane praktikuar ivf me cikel natyral.. A ka pas suxes si procedure dhe cfare cmimi ka?
Desa Haliti (8 ditë më parë)
Desa Haliti (6 ditë më parë)
Ishallah t bekon zoti shpejt zemer.
Be Lina (6 ditë më parë)
Jo jo nuk kam fëmijë ende,edhe njëherë kam provu por nuk kam mbetë e tani më jo
Desa Haliti (6 ditë më parë)
Pa dashur t t besdis, po duke qene se the se i humbe binjaket n ato kohe. Ndjese nese tregohem jo diskrete, por a ke femije tani?
Be Lina (6 ditë më parë)
Se unë e kam bo para 6 viteve kom harru po më duket 1200 euro në sistinë
Be Lina (6 ditë më parë)
Po normal më lirë shumë përshkak që terapi s'ke me përdor përveç vitamina,vetëm tërheqjen e paguan edhe transferin
Desa Haliti (6 ditë më parë)
Be lina, mund t t pyes edhe cfare cmimi ka si procedure?
Desa Haliti (6 ditë më parë)
Shume faleminderit be lina. Une nuk kam vendos akm per ivf, por eshte hera e pare q degjova per ivf me cikel natyral. Dhe mu duk procedure pak me e thjeshte. Terapia mka lodh shume m pare, fizikisht dhe psikologjikisht.. Nqse vendos nje dite per ivf sigurisht q do konsultohem ke mjekun per kete gje. Faleminderit
Desa Haliti (6 ditë më parë)
Komenti është larguar nga moderatori
Be Lina (6 ditë më parë)
Përshëndetje për ju,desa un kam bërë ivf natyral në sistinë dhe kam mbetë shtatzënë me binjakë mirëpo kam abortuar në mujin e 4,ivf natyral është pa terapi vetëm me disa vitamina edhe i monitoron me ultrazë folikulat edhe kur të bohen edhe e bënë tërheqjen e qelizave edhe e bëjnë fekondimin njëjtë pastaj transferin sikur ivf me terapi,te unë ka funksionu me të parën tash varet prej organizmit,e nëse të ka thënë mjeku me e provu mos hezito se nuk i dihet,suksese

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?