Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vaksina mmr (e 1 vjetorit)
Pershendetje nana si jeni
Deshta mju pyt a ju ka ndodh qe fmija juj me pas sinptom vjellje dhe lodhje nga kjo vaksine?
My Baby (2 muaj më parë)
A... R... (2 muaj më parë)
Faleminderit my baby.
My Baby (2 muaj më parë)
Albania qiken e ka pas shume mire para vaksinimit Edhe e ka pas kontroll mosgabofsha mire u kan krejt Ama qat dit qe e ka marr vaksinen ja ka nis mi dhan qato simptoma t gripit A... R... kjo vaksina mmr permban kogja merkur edhe po friksohem me ja dhan pa ja dite sasine e merkurit ne trup fmijes per arsye se merkuri i tepert shkakton autizem e spo du me leju mju dhon merkur pa e dite s e ka sasine e merkurit te ulet ne organizem. Pastaj nese e ka te ulet ja jap inshaAllah e nese se ka interesona qka me vepru ma tutje.
A... R... (2 muaj më parë)
My baby, per pyetjen nuk kam pergjigje sepse femijes tim nuk ja kom dhan ende kete vaksin, por me beri pershtypje analiza e merkurit qe e ki permend ne koment, per qfare arsye ja bon kete analiz?
Albania Albania (2 muaj më parë)
Po nuk e di se ku jeton ajo shoqja po zakonisht fmis sikur edhe skuqje te leht fyti apo bark te ket sguxojn me ja dhan vaksinen si ja paskan dhan vaksinen me grip zoti na rujt me e qu dam fmin sa tpa pergjegjshem jan aman.
My Baby (2 muaj më parë)
Flm shume Albania ,une spo guxoj hala mja jap temit dej tja boj analizen e merkurit inshaAllah, ama per nje shoqe , po garant e ka qet gripin qe osht se kshtu sosht qe ka pas qaq temp tnalt a diqka mire edhte pos lodhjes edhr qito simptomat e qitij renit ama poget e ka rrok bash tash qe e murr vaksinen. Amin ja rujt Zoti, shume flm. Lira shume falemidnerit per pergjigjje,me siguri edhe kjo e ka qat ren. InshaAllah i kalon edhe djalit tend.
Lira Krasniqi (2 muaj më parë)
Valla loqk un t merkuren ja kum dhan vaksinen shummir u dok qe ekaloj kur shtunen gjith diten metemperatur qashtu sod okon teper o lodh syt jukan vjerr a e ka pi vaksinen a joo a naj ren o tira hiq se di qa munet me kan
Albania Albania (2 muaj më parë)
Lodhje po e te vjellura jo pyete patjeter pediatrin mos ka ndonje reaksion jo te mire nga ajo mos eshte ndonje shenje jo e mire ta rujt zoti

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?