Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Sa mund te jete e vertet kjo??
Pershendetje te dashura, a esht e vertet qe me cilen an te mitres ndodhet bebi percaktohet dhe gjinia , psh ana e djatht djemt dhe e kunderta??
Mirjeta.G (2 muaj më parë)
A A (2 muaj më parë)
Jo thjesht mite, kan shku gra e rrutullojn anin e ika dale djale dikujt besojn qe qajo ka ndiku eka ba djale mas 3 4 qikav pf thjrsht nje mit se aj nalt ka dasht , jo qe eka kthy,skam besu kurr po qe bash rast konkret kur linda para 7 muje nje nane edhe ajo te katertin priste vajze te 4 vajza i bente, tha kam hi ne gjynah vjerra jeme hajt hajt kthe anin tha apet qike kjo eshte mese bindese se aj nalt vendos per keto pune, thjesht mos beso veq zoti edhe ultraza kur tregon aq , shendet .
A J (2 muaj më parë)
Jo nuk osht e vertet qika dajes mendojke qe e ka djal u bazojke ne qeta tash e ka qiken si drita haha
Sh M (2 muaj më parë)
Mitra eshte shtrati i bebes vec e mban bebin nuk perckaton gjini. Gjinia percaktohet nga bashkimi i vezes me spermen.
Mirjeta Gashi (2 muaj më parë)
Faleminderit shum per pergjigjet e juaja, jam ne javen e 7 dhe dje bera ekon e par, nuk me doli as ne anen e majt as ne te djatht, ne mes rrike beba, sigurisht esht ndonje e pa vertet Vetem te jete femij i shendosh po lutem edhe pse kureshtja per ta ditur gjinin esht por do presim Ju pershendees shum
Lanika Lanika (2 muaj më parë)
Mirjeta nuk esht e vertet un edhe djalin edhe vajzen anen e majt i kam pas
39 (2 muaj më parë)
Prsh jo sesht e vertet mua ne vajzen e 4 me pat tha mjeku qe eshte ne anenen e djatht mendova qe eshte djal po jo nuk ish e vertet Po ishalla femi i shendosh e te gezon zoti qysh ki deshir
Ema Shaini (2 muaj më parë)
Jo e dashur hiq sosht e vertet pasi vajza e hallaes time n te dija anet pat shtatzani qika te dyjat.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?