Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Thartina ne shtatzani
Pershendetje nena deshta me ju put a ka perdor kush sod buke me uj per lukth thartin jam shum keq pi lukthi jam ne javen e 35
Bleona Berisha (15 ditë më parë)
Bleona Berisha (13 ditë më parë)
Oo Faleminderit shum un shum jam tu vujt veq me thartin se gjithqka tjetr mir ama shum pom munon lukthi flm shum pe provoi ishalla me ndimon si ty e te tregoi:)
A J (13 ditë më parë)
Bleona une kom pas teper shume edhe kurgjo smka ndimu perveq Karrotes pshtimi o kon per mu , mere karroten e haje qashtu mu mka pshtuuuuu , ma ka pas tregu njo e ngjofshme valla ma heke si me dor ngjys tnates kur mdelke gjumi direkt karroten e she qe ka met ndimu shume se ta mbledh thartinen e nuk ta len me shku tenelte provoje e tregom ;)
Bleona Berisha (13 ditë më parë)
Po qumsht kam pi edhe un prej kur i kam pas 3 muj mka munu shum thartina edhe e vjellnja po mjeku mka than qumsht mos me pi se jam edhe pa gjaksi pak mi ka qit do hapa po spom ndimoin hiq u ban sa net as ngjum skam bo hiq
Ema Shaini (14 ditë më parë)
Po e dashur un kam perdor veq ajo mka ndihmu se shum veshtir eshte thartira po sme ka ber dem mua e kam perdor t preshendes
Miamar Mia (15 ditë më parë)
mos ha shume qe te ngarkosh stomakun por ha pak edhe shpesh ,edhe kur te hash jo direkt te shtrihesh.Stomaku tashme nuk ka sh hapesire prandaj nuk duht mbingarkuar.Une mbaj mrnf qe haja molle te zier,bukf te thekur dhe mbaj me vete lajthia bajame.
M N (15 ditë më parë)
Po une kom perdor uj limon edhe sode bukes ,kogja mka ndihmu.
39 (15 ditë më parë)
Prsh edhe une kam.pas.shum thartir ama.une kam pinqumsht te ftoft Shum ma.kalojke se nzor jamka ishalla te kalon

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?