Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Staphylococcus saprophyticus
Prsh nena kush eka pas kete bakterje ne urine a keni kalu lehte, mua sot me doli ky rezultat por dr ende nuk me ka kthy pergjigje , dmth jo stafilokoo aureus se koka ma i shpesht po ky qe ekam shkru se ssihin njet pom doket , flm
A A (1 vite më parë)
A A (1 vite më parë)
Oj nena dr me tha ska dale mire , po ed qe ska dale masi udale kjo baktere po aj me tha me shku te urulogu thash une mebdova qe ti ma shkrun tha nese sta shkr aj vjen te unee pfd

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?