Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Depresioni apo çka
Prsh jam nje nene e 3 femijeve kam lindur qe 2 muaj po po nnina shum e lodht marramendje kam shume nkam sun po rri hiq edhe dhimbje krahu tmajt kaniher dhimbje gjoksi ana e majte sidomos qe dy dite nje dhimbje shpuese mas shpine lart ka ana e majt kam ba analiza e elg para disa ditesh mjekt mir mkan tjan por mu pom doket qe kam naj smuje qeshtu jam kan edhe para 3 vitesh ne vajzen e pare ka skam shku a kam ba ct e gjithqka mpaten tha stres depresion athu apet mka kthy kjo apo qka
Lina?@2 (2 muaj më parë)
Tina Tina (2 muaj më parë)
Pershendetje lina tkuptoj shuum mir besom edhe un qe 3 muj kom lind dej 2 muj e gjys sa mi ka bo qika un veq kom kajt as nuk e disha per qka vetem se mu kajke se edhe prej lodhjes se jam vetem me burr skam kerkon ktu se jetoj jasht ska pas kush mem ndihmu n kurgjo krejt e vetme me punt e shpis me buk me t gjitha edhe menojsha qe kom ra depresion ama fol sa ma shum me ni njeri qe t kupton ta kupton gjendjen se ki nevoj mu shpreh edi qe t doket qe kerkush nuk t kupton ama beso qe kalon veq ulu fol me burr ton shprehu mu qekjo mka nimu shum kom ngu kuran mfal qe e zgata ama ma shum mir t kuptoj se un jam kan n qet gjendje
39 (2 muaj më parë)
Prsh Lina edhe une ekam djalin 3 muj edhe une njejt si ti po ndjehna e lodht e rraskapitu edhe dhimbje krahi gjoksi po beben ne gji e per at se edhe ne vajzen e vogel mka dhimt krahi gjyksi Edhe depresjon i madh 5 fmi sun po arri mi kry tana punet sa po duhen Plus fmia nshkoll veq zoti ishalla na nimon ena leton se zor Po kto jan kaluse
Lina?@2 (2 muaj më parë)
Flm per prgj shpresoj te behem mir se marova frigohem edhe te ec se po rrezohem sdi bre pse qeshtu edhe veq mkahet jam e merzitshme sum kupton kerkush
TARAAJ (2 muaj më parë)
Lina esht lodhje oj moter lodhje ka then mire motra me poshte edhe un 3 fmi i kam tani qe i kam te 3 ne shkoll e kopesht kam fillu me mar fryme lirisht ama shtune e diel nuk kam kohe me honger buk prej ores 5 dej ne 12 nates nkem e tan diten marrje mendesh nga cervikalja po shif pak dhe hekurin se tu u end pas fmive as ushqyerjen se bejm si duhet mer ca vit qe nuk ndikojn gjidhenje don sepaku 6 muj ta maresh veten pas lindje ti keshe me jete femijet,po nuk bere gjum mjaftueshem ke marrje mendesh dhimbje koke lodhje hiqe stresin nga lista se esht tjeter gje ajo
Flutra B (2 muaj më parë)
zakonisht pas lindjes hormonet lujnnn dej sat bin venn normale ai ke ba analizat e tiroidet s eu myta gjithkujt tju than
Linda Is (2 muaj më parë)
Pershendetje lina kur ki koh ndegjo sa mashum rukje ne yotube ki dhe nese ki koh shtini degjuset ne vesh dhe mbylli syt dhe samashum te ndegjon mamir osht po te pakten 30 min osht mir .
Anda... L (2 muaj më parë)
Lodhje moj lodhje , se mjekt kan qef met ba me deprison mju shku seanca seanca mju jap pare , qysh nuk lodhet njeri me tre fmi , plus paske lind frik dy muj jan pak per me rrimar vetin ,

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?