Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

qika nuk flen naten
Pershendetje nana qika i ka 2 muj ama mka lodh me shpirt se nbanes nuk um flen naten tan naten e gat duna me perkun djep dej 7-8 mengjedit bilem qetash tu e perkun jam ora 3:26 o so ka flen .me ba me qu te nana jem tan diten e tan naten flen sqohet a nbanes te un jo . more i jap tamel umt se la e ndrroj e laj para gjumit po flen ka 20 min qohet dmth prej 10 mramje dej n7 mengjes un duna me perkun kta a mundeni mem ndihmu mos ka pas naj kush naj rast pe thekjo te nana jem flen knaqet nbanes tem jo .faleminderit
leana18 (6 muaj më parë)
39 (6 muaj më parë)
Prsh leana per mos me fjet tej 3 te nates mka ndodh kur i bani 5 jav tej ika ba 10 jav edhe para se mi ba 5 jav kajke po jo pernat emas pes jave pernat tej 10 jav ekam perkun nenstop edhe mu mukapas lodh shpirti Po qe tha shoqja ne koment ndrroja diten le qut ma shum epo u rahatojke naten mu edhe nshpi edhe te nana njejt Mjeku me tha gerrqe eme siguri ashtu ke se tash vetem kur te esht paqef se naten flen mir w diten jo shum s rahatohet
Amra Mehmeti (6 muaj më parë)
per qe nuk tflen te ti spo di cka met thon mu mka pas ndodh e kunderta , kur shkova te nana isha shume keq me shendet mas lindjes edhe tani 2 jave pata qendru atje e qika qishtu me gjum katastrof nuk flejke deri 3-4 o Zot qka kom hjek teper mire pot kuptoj po besom qe e ka faze e ka me i kalu po mos e le diten me flejt gjat se ta ka ndrru diten me nate me shume gjasa

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?