Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Prsh
Nana jam me javen e 29 dhe kur Po leviz beba po me duket si me u dridh a o normale a o diqka rrezik ju lutem
Ryve Trdevam (10 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?