Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Prshendetje
Jam shtatzan 30 javshe dhe nganjehere kur po levizz beba po me duket qe po dridhet a o normal bre se jam tu u tut mos o keq diqka
Ryve Trdevam (1 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?