Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

entje ne sqetull
Prsh desha mi pyet nenav a ju ka ndodh me pas entje ne sqetull para dy jave kesh bera kontroll apo eho te doktor saudin maliqi dhe dha ke gjendrra limfatike apo reaktivee dmth tha kurgjo sjon as sen i tregova qe kam dhimt tha maa mir qe ke dhimt amo tha kurgjo sjon as sjon trrita as kurgjo amo un ende po e vrej qe e kom njeren sqetull me te ajt nuk e di psee sme hiqet fara nga mendja spo di as qa te perdo flm per mirkuptim
G.D (2 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?