Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Organi genital
Nena mirmbrema jam shum e shqetesuar,sonte ne mbremje Kur po ndrroja djalin 6 vjeq vura re se organi gjenital tek rrenja nga poshte i eshte enjtur,a i ka ndodhur ndonjeres kjo gje ?
Ori Lori (1 vite më parë)
Lira Krasniqi (1 vite më parë)
Qoje te mjeku banja ni kontroll, nashta ka naj infeksion

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?